Візитка школи

Наша школа:
  • заснована у 1936 році, реконструйована у 2012
  • знаходиться у мальовничому куточку Києва
  • має стабільний колектив педагогів
  • надає можливість вивчати з 1-го класу англійську, а з 5-го французьку та німецьку мови
  • навчає дітей з 1-го класу комп’ютерній грамоті, в обладнаних за сучасними вимогами комп’ютерних класах
  • школа оснащена кабінетами з мультимедійними дошками, що надає можливість використовувати інтерактивні методи навчання
Директор школи – Лісова Юлія Володимирівна.

Статус закладу – комунальна власність.

Місія школи - формування життєвих компетентностей, що готують учнів до осмисленого успішного життя у світовому просторі за допомогою розв’язання урізноманітнених програм, індивідуальних проектів, які закладають міцні етичні цінності, любов до навчання, навички критичного мислення для повної реалізації здібностей та розвитку дитини.

Для втілення місії школа прагне до:
  • заохочення та сприяння свободі думки та допитливості
  • забезпечення фундаментальних знань і навичок, необхідних для навчання у вищих навчальних закладах та безперервної освіти
  • допомоги кожній особистості в розвитку естетичного відчуття, творчості, самодисципліни, самоповаги й усвідомлення власного потенціалу
  • створення умов, за яких кожен учень матиме змогу кинути виклик своїм обмеженням та досягти успіху в самовдосконаленні
  • розвитку системи цінностей, яка передбачає піклування про інших та спонукає до участі в справах як школи, так і суспільства загалом.
Стратегічний план розвитку спрямований на:
  1. Створення здоров’я-зберігаючого освітнього середовища для учнів (максимальне використання спортивних комплексів, введення ритміки в початкових класах та спортивних танців у середній та старшій школі, спортивні секції)
  2. Поліпшення якісних показників ЗНО, ДПА, результатів предметних олімпіад (створення учнівських груп для підготовки до олімпіад, підготовка учнів до зовнішнього незалежного оцінювання)
  3. Розробка та впровадження нових навчальних дисциплін, факультативних курсів (польська та чеська мови, для полегшення можливості вступу в навчальні заклади за межами України)
  4. Розвиток міжрегіонального та міжнародного партнерства (угоди про співпрацю з іноземними навчальними закладами: школами, гімназіями, ВНЗ)
  5. Участь в українських та міжнародних проектах, конкурсах.
  6. Участь у міжнародних семінарах-тренінгах, що дає змогу практично вивчати досвід системи освіти різних країн та втілювати вдалі моменти у власній навчально-виховній діяльності.
Ċ
Наталія Царевич,