Співбесіда

При прийомі дітей до школи у ході співбесіди будуть враховуватись:
  • Загальна готовність дитини до школи (фізичний розвиток, навички самообслуговування, санітарно-гігієнічні навички, готовність руки);
  • Психологічна готовність дитини до школи;
  • Інтелектуальна готовність дитини до школи (найпростіші форми мислення та психічні процеси);
  • Розвиток мови і мовлення;
  • Рівень засвоєння програми дитячого садка;
  • Володіння дитиною способами класифікації та узагальнення;
  • Розвиток логічного мислення, мовлення та здатність до систематизації;
  • Особливості внутрішньої позиції дитини
  • Орієнтування в навколишньому середовищі;
  • Дослідження розвитку дрібної моторики руки дитини та визначення рівня володіння олівцем.

У співбесіді виявляються також готовність дитини слухати учителя, вміння порівнювати, узагальнювати, її просторову уяву, особливість пам’яті та творчий потенціал дитини.

Співбесіду з дітьми проводять класоводи та шкільний психолог. Приймаються діти, рівень готовності яких є достатнім (вище середнього рівня) для навчання у спеціалізованій школі.

Більш детально про проведення співбесіди та критерії готовності дитини до школи дивіться у прикліпленому файлі.

Ċ
Наталія Царевич,