Врятуємо життя разом!

опубліковано 19 жовт. 2014 р., 14:45 Наталія Царевич   [ оновлено 19 жовт. 2014 р., 14:45 ]
Адміністрація спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 24 звертається з проханням до всіх небайдужих допомогти врятувати життя учневі 9-А класу нашої школи Куліковському Ярославу.

Хлопець захворів на гострий лейкоз. Він терміново потребує донорської крові ІІ та IV груп від чоловіків віком 18-45 років.

На лікування потрібні дуже великі кошти, сім’я не в змозі самостійно оплатити лікування сина (мати виховує Ярослава сама). Просимо Вас не залишатися байдужими та зробити посильний внесок у порятунок життя дитини.

Ми віримо в те, що світ не без добрих людей. Віримо в те, що можна змінити долю, можна відвернути біду і в те, що можна врятувати життя…

Контакти для зв’язку: (050) 608-65-53  Людмила.