Екстрене звернення голови КМДА Володимира Макеєнка до киян та гостей міста

опубліковано 18 лют. 2014 р., 12:53 Наталія Царевич   [ оновлено 18 лют. 2014 р., 13:04 ]
Шановні кияни та гості столиці!

Від імені Київської міської державної адміністрації та Київської міської ради я, Володимир Макеєнко, звертаюся до всіх гостей та мешканців столиці з проханням утриматися від поїздок у центр міста.


У ситуації, яка склалася в Україні та місті Києві, я закликаю всіх із порозумінням поставитися до тих заходів, які ми змушені були вжити, аби уникнути небезпеки травмування людей. Всі наші дії спрямовані на збереження життя та здоров’я громадян, забезпечення сталої життєдіяльної міста.

Наголошую – усі комунальні служби міста Києва працюють стабільно, наземний громадський комунальний транспорт працює у посиленому режимі.

Ми звернулися до приватних перевізників із проханням утриматися від стягнення плати за проїзд.  Також підписано розпорядження про забезпечення безоплатного проїзду у наземному комунальному громадському транспорті.

Я закликаю представників усіх політичних сил утриматися від конфронтації заради спокою. Ми робимо і будемо робити все, що в наших силах для збереження миру. Прошу всіх зрозуміти наші дії.

На жаль, сьогодні є людські жертви, однак це має стати останньою точкою в цих подіях.

Далі – тільки переговори, мир і спокій у нашій державі.

Володимир Макеєнко

Офіційний Інтернет-портал
Київської міської державної адміністрації
18 лютого 2014, 21:05