31 січня та 1 лютого призупинені заняття у школах м. Києва

опубліковано 30 січ. 2014 р., 10:23 Наталія Царевич   [ оновлено 30 січ. 2014 р., 10:23 ]
У Департаменті освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації інформують – у зв’язку з чисельними зверненнями батьків щодо роботи загальноосвітніх навчальних закладів у період низьких температур, відповідно до Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу, прийнято рішення про призупинення занять 31 січня та 1 лютого 2014 року у закладах освіти міста Києва.

Відновлять заняття – 03 лютого 2014 року.

Заклади професійно-технічної освіти продовжуватимуть роботу у штатному режимі. Дитячі садки також функціонуватимуть, проте рішення щодо відвідування дітьми дошкільних навчальних закладів мають прийняти батьки та повідомити адміністрацію.

Під час тимчасового призупинення навчально-виховного процесу профільний департамент рекомендує:
  • у разі звернень батьків – створити умови для організованого перебування учнів;
  • перенести на інші терміни проведення масових, дозвільних, розважальних та спортивно-масових заходів;
  • провести роз’яснювальну роботу серед учасників навчально-виховного процесу щодо поведінки в умовах низьких температур;
  • вжити заходів щодо забезпечення виконання навчальних програм шляхом запровадження елементів дистанційного навчання.

До послуг батьків «гаряча ліня» департаменту:
279-35-26,
279-21-41,