МО класних керівників

Голова МО 

Побережець Віта Миколаївна

Побережець Віта Миколаївна

класний керівник 8-Б класу,
вчитель української мови та літератури


Вчителі:

Слободянюк Тетяна Григорівна

Слободянюк Тетяна Григорівна

класний керівник 1-А,
вчитель початкових класів
Мантула Леся Анатоліївна

Мантула Леся Анатоліївна

класний керівник 1-Б класу,
вчитель початкових класів
Колесниченко Людмила Володимирівна

Колесниченко Людмила Володимирівна

класний керівник 1-З класу,
вчитель початкових класів

Дубініна Ірина Вікторівна

класний керівник 1-Р класу,
вчитель початкових класів
Корніцька Юлія Василівна

Корніцька Юлія Василівна

класний керівник 2-А класу,
вчитель початкових класів
Коваль Яніна Вікторівна

Коваль Яніна Вікторівна

класний керівник 2-Б класу,
вчитель початкових класів
Гончаренко Валентина Петрівна

Гончаренко Валентина Петрівна

класний керівник 2-Р класу,
вчитель початкових класів
Остромогильська Оксана Іванівна

Остромогильська Оксана Іванівна

класний керівник 3-А класу,
вчитель початкових класів
Дорошенко Вікторія Андріївна

Дорошенко Вікторія Андріївна

класний керівник 3-Б класу,
вчитель початкових класів
Євтушенко Катерина Сергіївна

Євтушенко Катерина Сергіївна

класний керівник 3-Р класу,
вчитель початкових класів
Яловенко Валентина Василівна

Яловенко Валентина Василівна

класний керівник 4-А класу,
вчитель початкових класів
Чавро Лариса Григорівна

Чавро Лариса Григорівна

класний керівник 4-Б класу,
вчитель початкових класів
Пушкарьова Карина Володимирівна

Пушкарьова Карина Володимирівна

класний керівник 4-В класу,
вчитель початкових класів
Ожелевська Олена Станіславівна

Ожелевська Олена Станіславівна

класний керівник 4-Р класу,
вчитель початкових класів
Попова Вікторія Сергіївна

Попова Вікторія Сергіївна

класний керівник 5-А класу,
вчитель англійської мови

Жовновська Тетяна Борисівна

класний керівник 5-Б класу,
вчитель зарубіжної літератури
Бова Олена Іванівна

Бова Олена Іванівна

класний керівник 5-В класу,
вчитель української мови і літератури
Люлька Зінаїда Володимирівна

Люлька Зінаїда Володимирівна

класний керівник 6-А класу,
вчитель математики
Емішянц Філіп Серопович

Емішянц Філіп Серопович

класний керівник 6-Б класу,
вчитель фізичної культури
Пославська Марина Аркадіївна

Пославська Марина Аркадіївна

класний керівник 7-А класу,
вчитель трудового навчання
Михальчук Ярослав Сергійович

Михальчук Ярослав Сергійович

класний керівник 7-Б класу,
вчитель історії
Гвоздєва Наталія Олександрівна

Гвоздєва Наталія Олександрівна

класний керівник 8-А класу,
вчитель англійської мови


Дрозденко Вікторія Миколаївна

класний керівник 9-А класу,
вчитель світової літератури
Остапчук Ніна Борисівна

Остапчук Ніна Борисівна

класний керівник 9-Б класу,
вчитель англійської мови
Сівковська Тетяна Едуардівна

Сівковська Тетяна Едуардівна

класний керівник 9-В класу,
вчитель географії
Петровська Тетяна Іванівна

Петровська Тетяна Іванівна

класний керівник 10-А класу,
вчитель української мови та літератури
Ленська Тетяна Андріївна

Ленська Тетяна Андріївна

класний керівник 11-А класу,
вчитель фізичної культури