Весняний двомісячник з благоустрою-2013

опубліковано 25 квіт. 2013 р., 12:50 Наталія Царевич   [ оновлено 25 квіт. 2013 р., 12:57 ]
Колектив СШ № 106 взяв активну участь у проведенні весняного двомісячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану.

13 квітня 2013 року класні керівники
  • 1-А класу – Ірина Вікторівна Дубініна,
  • 1-Б класу – Леся Анатоліївна Матула,
  • 1-В класу – Олена Ігорівна Демчик,
  • представники батьківського комітету перших класів школи,
  • учні 11-А класу,
  • технічні працівники,
  • педагогічні працівники на чолі з директором школи Олександром Миколайовичем Колосенком
взяли участь у суботнику з благоустрою в рамках акції «За чисте довкілля».


Довідка: Всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля»

З метою забезпечення утримання територій населених пунктів у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об'єктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення, Кабінет Міністрів України розпорядженням від 31.03.2010 № 777-р затвердив проведення у квітні-травні щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та у її рамках дня благоустрою територій населених пунктів у третю суботу квітня.

Уряд доручив місцевим державним адміністраціям спільно з органами місцевого самоврядування забезпечити наведення порядку в населених пунктах. Зокрема, мова йде про здійснення заходів з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ побутових та інших відходів, прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих, спортивних та господарських майданчиків, місць для вигулу домашніх тварин (собак), кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів та місць почесних поховань, вулиць, доріг, тротуарів та велосипедних доріжок, зупинок міського транспорту, озеленення, а також забезпечити очищення від сміття берегів водойм у населених пунктах.
20 квітня 2013 року, у третю суботу другого місяця весни, у школі проведено День довкілля.

9-А клас школи разом зі своїм класним керівником Анжеліною Олексіївною Сальніковою, класний керівник 2-А класу Тетяна Олександрівна Новицька з представниками батьківського комітету другого класу, технічні працівники, педагогічні працівники на чолі з директором школи  Олександром Миколайовичем Колосенком взяли активну участь у заходах Дня довкілля.

День навколишнього середовища відзначається в Україні щорічно у третю суботу квітня починаючи з 1998 року.

За такий короткий час в українців вже сформувались певні традиції відзначання цього дня. Державні установи, профспілки, екологічно свідома громадськість, різні організації, заводи та компанії, студенти та школярі проводять так звані «зелені толоки», прибирання, висаджують дерева, упорядковують парки та сквери, ведуть просвітницьку діяльність, ознайомлюють громадськість з проблемами екології в світі, в Україні та їхньому регіоні в цілому. У цей день кожному громадянину нашої держави варто поглянути на довкілля зовсім іншими очима, принаймні раз на рік для того, щоб реально оцінити становище в якому ми знаходимося. Це момент обдумати свої подальші дії та кроки, які варто зробити кожному з нас для збереження та відновлення довкілля, та з'ясувати свою роль у збереженні нашої планети, її екосистеми і ресурсів.