Школа № 106 розбудовує партнерські зв'язки з провідним канадським вишем

опубліковано 25 жовт. 2013 р., 07:06 Наталія Царевич   [ оновлено 25 жовт. 2013 р., 07:06 ]
24 жовтня учні 9-11 класів та вчителі СШ № 106 зустрілись з представниками Йоркського університету - провідного вищого навчального закладу Канади, розташованому у Торонто, в провінції Онтаріо. Цей університет, зокрема, бере участь у Канадській космічній програмі, його вчені розробили методики, які використовує NASA, а факультет науки та техніки є провідною канадською установою з досліджень Марсу.

Діти познайомились зі стилем життя канадців, красою міста Торонто, системою освіти у Канаді.

У теплій атмосфері дружньої бесіди старшокласники отримали інформацію про освітні програми Канади, провідні навчальні заклади країни і умови вступу до них.

Звичайно, особливу увагу представники Канади приділили інтернаціональному університету York, який навчає студентів англійською та французькою мовами. В Йоркському університеті навчається приблизно 51 тисяча студентів та працює близько 7 тисяч викладачів, загальна кількість випускників університету в цілому світі дорівнює 250 тисяч. До складу вишу входять десять факультетів та 28 дослідницьких центрів. Школа соціальної роботи університету визнається однією з найбільш соціально чутливих програм у країні. Бізнес-школа та юридичний факультет університету регулярно займають високі рейтингові позиції серед інших провідних закладів Канади та в цілому світі.

Молодь скористалася зустріччю для активного практикування в розмовній англійській з автентичними спікерами та поширила свої знання з країнознавства.