«Ритуал пам'яті» до 70-ї річниці визволення міста Києва

опубліковано 13 лист. 2013 р., 12:46 Наталія Царевич   [ оновлено 13 лист. 2013 р., 12:46 ]
6 листопада 2013 року з нагоди 70-ї річниці визволення міста Києва у Шевченківському районі столиці відбувся «Ритуал пам'яті» з покладанням квітів до пам'ятника Героям-танкістам - визволителям міста-героя Києва та до Стели Перемоги, що на площі Перемоги.

Урочисті пам'ятні заходи відбулися за участю керівництва міста Києва та Шевченківського району, зокрема заступника голови Київської міської державної адміністрації Віктора Коржа, а також голови Шевченківської райдержадміністрації Сергія Зіміна, його заступників, ветеранів і учасників Великої Вітчизняної війни, визволителів України та міста Києва, райвійськкомату, представників трудових колективів, громадськості, школярів.

Учасники зібрання поклали квіти до пам'ятників та вшанували загиблих воїнів-побратимів хвилиною мовчання. Ветерани війни зі сльозами щастя спілкувалися зі школярами, що цього дня прийшли віддати шану визволителям.

6 листопада 2013 року у заході з покладання квітів до пам'ятника Невідомому солдатові у Парку Вічної Слави взяла участь Вікторія Миколаївна Дрозденко, заступник директора СШ № 106 з виховної роботи.