Майстер–клас «Великодня писанка» для першокласників

опубліковано 26 квіт. 2013 р., 12:19 Наталія Царевич   [ оновлено 26 квіт. 2013 р., 12:32 ]
24 квітня 2013 року Олена Ігорівна Демчик – класний керівник 1-В класу СШ № 106 - відвідала з учнями свого класу НЦНК «Музей Івана Гончара». Для дітей був проведений майстер – клас «Великодня писанка».

На майстер - класі дітей навчали розписувати писанки, фарбувати крашанки, виготовляти вербові «шутки» до Вербної неділі.

Відвідавши майстер - клас, учні дізналися про зміст закодованих символів, пізнали регіональні особливості писанкового розпису та навчились писанкувати, використовуючи традиційну орнаментику.


Довідка

Державний музей І.М.Гончара створено в Києві 1993 року.

Згодом він перетворився на Український центр народної культури «Музей Івана Гончара» (1999), а в 2009 – здобув статус «національний». Центр розбудовується за дороговказами свого Засновника: надбання української культури мають бути відкритими для суспільства, висвітлюватися вповні, віднаходити своє спадкоємництво й розвиток у всіх сферах життя нації.

Цей науково-мистецький і культурно-просвітницький заклад перетворюється на один із провідних осередків збереження і примноження національної культурної спадщини, формування духовно повноцінної нації, як про це мріяв його незабутній фундатор: «Усе, що ви побачите в Музеї, хай збудить у вас почуття палкої, найщирішої любові до поетичної душі Матері-України і хай любов ця стане могутнім стимулом для її прекрасного майбутнього та буйного розквіту».