День цивільної оборони

опубліковано 10 квіт. 2013 р., 16:14 Наталія Царевич
9 квітня 2013 року у СШ №106 пройшов день Цивільної оборони (далі - ЦО).

Учні і педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, практично перевірили здатність грамотно і чітко діяти для захисту свого здоров'я та життя в умовах надзвичайних ситуацій.

Учні ознайомились з можливими джерелами надзвичайних ситуацій, навчились запобігати виникненню надзвичайних ситуацій техногенного характеру та правильно поводитись у разі стихійних лих.

День ЦО у СШ № 106 розпочався лінійкою з загальним шикуванням школи.

Після цього відбулась навчальна евакуація учнів і педагогічного колективу, у процесі якої були відпрацьовані навички учнів діяти за сигналами оповіщення ЦО, користуватися засобами колективного та індивідуального захисту.

У рамках заходів дня ЦО учні початкової школи переглянули фільм з ЦО, учні середніх класів взяли участь у відкритих уроках і вікторинах з ЦО, учні старших класів провели змагання з ЦО і практичні заняття по вирішенню ситуаційних завдань та наданню першої медичної допомоги.

На завершення директор школи Олександр Колосенко на основі особистих спостережень за діями учнів і педагогічного складу та доповідей своїх заступників підбив підсумки проведення дня ЦО.