68 річниця Великої Перемоги

опубліковано 12 трав. 2013 р., 15:31 Наталія Царевич   [ оновлено 12 трав. 2013 р., 15:39 ]
8 травня 2013 року з нагоди 68-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні у спеціалізованій школі № 106 I-III ступенів навчання Шевченківського району м. Києва відбувся святковий концерт та поздоровлення ветеранів Великої Вітчизняної війни.

У святі взяли участь ветерани мікрорайону школи на чолі з головою Ради ветеранів Віктором Петровичем Красненським.

Війна завжди починається раптово, хоча через покоління для істориків вона видаватиметься неминучою.

У 1941 році почалася найстрашніша, найближча, найдорожча - Велика Вітчизняна війна.

Полум'я Великої Вітчизняної війни радянського народу проти німецько-фашистських загарбників палахкотіло довгих 1418 днів і ночей. На долю України та її народу випали нечувані страждання і жертви.

Пам'ять про ці жертви, про ратний і трудовий подвиг народу зобов'язує нас перейнятися усвідомленням того, що, якби не було спільної Перемоги над фашизмом, покоління, що прийшли в життя після війни, взагалі б не народилися, і не було б не лише України як суверенної держави, а й української нації.

Для українців, як і для всіх інших народів, об'єднаних тоді в СРСР, Велика Вітчизняна війна була боротьбою за право на вільне життя, за свою землю, за гідне майбутнє. Це була справедлива, визвольна, священна війна проти підступного і жорстокого ворога.

9 травня 1945 року назавжди увійшло в історію як День Перемоги у найбільшій і найкривавішій війні на нашій планеті.

Ми завжди пам'ятатимемо ціну, яку заплатили наші батьки і діди за сьогоднішній мир в Україні, за надану можливість наступним поколінням жити, народжувати і виховувати дітей. Будемо ж гідні ратного і трудового подвигу наших батьків. Зробимо все від нас залежне, щоб розквітав, ставав красивішим і заможнішим рідний край. Нехай земля радує щедрим колосом, а чисте, мирне небо - сонячними погожими днинами, рясним, своєчасним дощем.