Про нас

Це офіційний сайт спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 106 з поглибленим вивченням англійської мови Шевченківського району м. Києва - ШКОЛИ НОВОГО ТИПУ.

Родинний затишок на Некрасовській

З дитинства все знайоме тут - струнка тополя, пишний клен і красень наш каштан, що мерехтять у променях сонця всіма кольорами веселки на старовинній вулиці Києва – Некрасовській! І серед цих різнобарвних променів стоїть наша альма-матер, яка розквітла по-новому і продовжує вабити усміхнені обличчя дітей, що поспішають до великої ріки знань, які дасть їм спеціалізована школа № 106. Вона має свою славну історію, про яку розповідають документи і експонати шкільного музею.

Перші паростки знань, надбання, життєвий досвід і навіть перші помилки  починаються зі школи, де  почався твій  шлях у всесвіт.

Визначальною рисою СШ № 106 є психологічний комфорт, прагнення вчителів навчити своїх вихованців самостійності, здатності приймати правильні рішення, відповідати за свої вчинки.

Затишна атмосфера в поєднанні з класичними та найсучаснішими інноваційними технологіями спонукає до творчості, пошуку нового та розуміння того, що здобуття знань - це радість!

Педагогічний колектив об’єднує високопрофесійних фахівців - завзятих, неординарних,  які пишаються своїми вихованцями.

Візьмімося за руки, бо ми одна родина!
Нас кличе світ завзяття і надій.
Єдина в нас мета і думка в нас єдина
У нашій рідній школі, у школі наших мрій.